Eurona by Cerny ...na dobré sa ľahko zvyká

KVALITNÁ EKOLOGICKÁ BYTOVÁ KOZMETIKA

Pretože už viac rokov ja osobne doma na čisté voňavé pranie bez škvrń a efektívne jednoduché rýchle  upratovanie rada používam osvedčené šetrné ekologické prípravky od českej kozmetickej značky Eurona by Cerny, tak som sa v marci roku 2018 stala už aj poradcom a čokoľvek sa k tejto téme chceš dozvedieť, tak sa môžeš na mňa so svojimi otázkami kedykoľvek obrátiť. 

KVALITNÁ BYTOVÁ EKOLOGICKÁ KOZMETIKA

Pôsobím ako nezávislý poradca pre českú značku Eurona by Cerny - výrobca ekologicky šetrnej bytovej, telovej, pleťovej kozmetiky a potravín pre zdravý životný štýl s viac ako 20 ročnou tradíciou.

Záleží Vám na Vašom zdraví a zdraví Vašich blízkych?

  • Zaujímate sa, ako môžete aj vy svojim životným štýlom prispieť k ochrane nášho prostredia v ktorom žijeme a do ktorého budú vyrastať naše deti?
  • Hľadáte 100% kvalitu, špičkovú účinnosť a profesionálnu odbornú i osobnú starostlivosť?
  • Tak už nerobte kompromisy, pretože s Euronou zistíte, že ste na správnej ceste.

Eurona ponúka viac než 400 prípravkov

  • české vysoko kvalitné výrobky s dlhoročnou tradíciou a starostlivo vyberaným zložením;
  • ekologicky šetrné produkty, ktoré niesú testované na zvieratách;
  • výrobky bez obsahu fosfátov, formáldehydov, perborátov a chlóru;
  • 100% garancia kvality so zárukou vrátenia peňazí;
  • optimálny pomer účinnosti a ekologickej šetrnosti.

Chcete viac než iba výhodný nákup? Potom ste tu správne

Kompletný servis a mňa osobne ako Vášho sprievodcu Euronou.
Uplatnite si VIP ID KÓD 421-5731251298 pri Vašej objednávke.
Nakupujte z pohodlia domova za výhodné ceny aj z jedného výrobku.
Expresné doručenie kuriérom na Vami vybranú adresu.
1x ročne nový katalóg a pravidelné mesačné akcie.

VOŇAVÉ BÝVANIE S EURONOU

Uplatnila si si pre seba VIP ID KOD EURONA 421-5731251298 vo svojej prvej objednávke? Prípravky z nej už máš doma a chceš vedieť aké zaujímavé skúsenosti máme s prípravkami my ostatní, čo ich už doma používame a milujeme? Tak sa pridaj aj ty k nám do mojej FB skupiny, kde čerpáme inšpiráciu, návody a tipy navzájom. Každý člen je súčasťou a sám prispieva svojimi poznatkami, fotkami, videami. Už sa na teba tešíme.
Vstúpit do FB skupiny

Referencie

Prípravky eurona som vôbec nepoznala až do chvíle, kým som nenavštívila Janku v jej salóne kozmetiky. Nedalo mi niečo nevyskúšať a tak som si po každej návšteve kozmetiky odniesla vždy niečo nové domov na vyskúšanie a už mám doma takmer všetky prípravky na údržbu domácnosti ako na podlahy, riady, kúpeľne, toalety, pranie, škvrny, aviváže, prírodné priestorové aromatiká, balzamy ale aj balzam psíkom na labky. Ešte veľa prípravkov som nestihla vyskúšať, lebo eurona má veľmi širokú ponuku. Na jar určite vyskúšam aj hnojivá na kvety. S výrobkami som veľmi spokojná, nie len z toho dôvodu, že sú ekologické ale hlavne, že sú účinné.
Olga Mičuneková Horská
Milá Janka, ďakujem za tvojho pomocníka z Eurony = čistic na trúby a grily. Po pečeni gaštanov mi plech ostane vždy čierny a jedine tento čistič rýchlo , krásne a bez námahy pripálené miesta vyčistí. Veľmi odporúčam.
Ivana Kyselová Špeťková
Som kaderníčka a už to vedia aj moje klientky, že EURONA je úžasná, lebo keď prídu na vlasy, berú si pre seba do domácností aj eko prípravky Eurony. Zistili, že sú to aj pre nich Top produkty. Ja osobne som s prípravkom univerzálny čistič veľmi spokojná, použila som ho neriedený na to, aby som sa zbavila zvyšku lepidla na dverách a oknách. Nechala som to pôsobiť pól hodinu a výsledok bol👍👏
Eva Černayová
U Janky si môžete nájsť všetko pre domáce upratovanie, pranie, kozmetiku a veľa ďalšieho čo ponúka EuronabyCerny. Oplatí sa vyskúšať všetko, každý si nájde to svoje a môžem povedať, že žiadny výrobok ho určite nesklame. Musím Vám povedať, že sprej na pleseň zabral, radosť pre mňa vďake Janke, ktorá mi ho poradila.
Dana Karasová

BLEACHING AGENT

Milá Janka, práve mi pani poštárka doručila vianočný balíček od Teba. Chcem Ti veľmi pekne poďakovať za všetky darčeky. Veľmi ma to potešilo. Určite si budem výrobky z Eurony objednávať aj naďalej, pretože sú to super výrobky a nedám na ne dopustiť. Ale čo ma úplne dostalo je Tvoj list. Že si si dala tú námahu a našla čas napísať ho na papier perom. Janka si úžasná a veľmi dobrá duša. Prajem aj ja Tebe veľa skvelých a milých zákazníčok v Tvojom salóne. Pozdravujem Ťa a ešte raz veľmi pekne ďakujem. ️
Dnes konečne objednávam, hlavne agenta, ktorý po mojich skúsenostiach s ním vrelo odporúčam všetkým priateľkám a tie sa ho už nevedia dočkať. Ja ho už používam tuším na všetko 😄. Agent je výnimočný. Samozrejme mi nesmie chýbať univerzal , čistič WC je suprový, a môžem pokračovať...:)
Mária Tibenská

Skvelý výsledok!

Z Eurony som si obľúbila tzv.ručku - na rýchle odstránenie škvŕn , pohotovostnú žehličku a veľmi sa mi páči, ako v domácnosti viem využiť prípravok Agent. Jedna stará miska, ktorá mala isť do kosa . Ja som jej dala ešte šancu a vykúpala som ju v agentovi to čierne dno na miske je to, že je už hodne ošúchaná a opotrebovaná. S výsledkom som veľmi spokojná.
Anka Sedláková
Janka mi predstavila túto úžasnú českú značku - ako prvé mi ukázala čistič na škvrny-agent, kde mi pekne vysvetlila postup a oboznámila ma aj s výhodami registrácie, aby som si to zakúpila za rozumnú cenu. Počúvla som ju, hneď na mieste som sa aj zaregistrovala aby som vyskúšala kopu ďalších produktov. Odvtedy mám všetko prádlo krásne čisté, voňavé, jemné a bez jedinej škvrny.
Silvia Karvanská
Mám pozitívnu odozvu na tzv. šťastnú labku. Dnes bola u mňa pani, mladá mamička ktorej som darovala tento krémik pre syna. Povedala mi, že neverila tomu, že môže byť niečo také, čo za jeden deň naozaj pomôže. A tzv zázrak sa udial. Jej syn mal rozškriabané do krvi cele uško a do druhého dňa sa mu urobila chrastička a tá odpadla a uško bolo zdravé. Odporučila som jej aj prášok a aviváž.
Dana Karasová
Produkty z Eurony mám veľmi rada, vďaka ich účinkom a krásnym čistým vuôňam, ktoré nie sú vtieravé a prevoňajú celý domov. Každá žena si nájde tú svoju obľúbenú vôňu. Na cestách mi nikdy nechýbajú tieto dva produkty: "ručka" a žehlička v spreji.
Ľudmila Piptová