O mne...

SOM JANKA CINTULOVÁ

Povolaním kozmetička s vášňou pre krásu, ženskosť, čistotu, vôňu. Aby som našla šťastie a rovnováhu v tom čo robím, cítila uspokojenie a harmóniu v živote a kariére, dospela som k tomu, že potrebujem aj v práci viac vecí spojiť.

SOM JANKA CINTULOVÁ

Pracujem ako KOZMETIČKA v peknom útulnom kozmetickom salóne s vášňou pre krásu, ženskosť, čistotu, vôňu.

Tu sa popri práci rozprávam so ženami nielen o kráse, kozmetike ale aj o bežných ženských starostiach na tému: Žena / domácnosť, ako tie naše tzv. ženské práce zvládať s ľahkosťou, rýchlo a účinne, aby nám  doma všetko krásne voňalo a bolo rýchlo  upratané bez veľkej námahy.

Učím v salóne ženy ako sa doma treba starať o svoju pleť ráno a hlavne večer.

Svojou prácou som prospešná predovšetkým ženám. Trendy a novinky vnímam a viem, že tak pomôžem mojim klientkám, aby boli pre ne prípravky prijateľné kvalitou a cenou.

Pracujem so špičkovými produktami, ktorých kvalitu si najskôr sama osobne preverím, zaujíma ma ich certifikácia a či je značka dôveryhodná na trhu.

Milujem Vašu spätnú väzbu a referencie od Vás ma vždy veľmi potešia, pretože keď sme my ženy krásne, spokojné a keď máme aj DOMA ČISTO a VOŇAVO, vtedy viem, že moja práca má zmysel.

Môj príbeh čoho si vážim a čo robím

Robím kozmetičku a pomáham ženám udržiavať si peknú vysnenú pleť aj napriek tomu, že už vyskúšali snáď všetky krémy, ktoré existujú.

Vážim si seba, svoju rodinu, svoju prácu a som hrdá na to, že dokážem prevádzkovať svoj vlastný biznis. 

Vážim si aj svoju povahu a chuť nevzdať sa.  Viem, že na dobrých veciach sa musí neustále pracovať, viem, že dobré meno si vybudovať je základ.

Viem, že pracujem tak, že sa môžem kedykoľvek ľuďom pozrieť do očí a byť vďačná za to, že mi dôverujú a odporúčajú ma svojim blízkym ľuďom..

Čím sa odlišujem?

Odlišujem sa tým, že si život riadim sama. Nikam sa neponáhľam, rada počúvam, učím sa nové veci a viem sa prispôsobiť  Svojou prácou som užitočná pre ženy, ktoré majú bežné starosti ako ja a málokedy myslia na seba a svoje potreby. Učím ich, aby sa mali radi v každom veku, že sú krásne aj s vráskami či kilami navyše.

Pre koho to robím?

Svojou prácou som prospešná predovšetkým ženám, aby vedeli, že sa u mňa môžu zrelaxovať, že sa môžeme dôverne porozprávať o tom, čo ony potrebujú, čo ich trápi, že im všetko vysvetlím a ukážem, aby boli spokojné. Moja ideálna klientela sú práve ženy v mojom veku, ktoré už vedia, čo pre seba potrebujú a čo nie, čo im prospieva, ktoré si ma samé väčšinou aj s láskou vyhľadajú, ktorým moje služby vyhovujú, pretože si veríme a rozumieme navzájom niekedy už aj bez slov.

Môj prvý kozmetický salón a butik

Dňa 1. 3. 2019 som otvorila svoj vlastný kozmetický biznis, spolu s ním zároveň aj mini vzorkovňu bytovej drogérie ekologicky šetrných prípravkov Eurona na Slovensku a prepojila som to ako celok.

V októbri 2021 sme už ako zabehnutý salón boli oslovení novou českou odevnou firmou CITYZEN na maloobchodnú spoluprácu pre Slovensko.

Tak sme súhlasili a  Tričká čo odolajú potu máte možnosť osobne si u nás v salóne ošahať, vyskúšať  a zároveň si ich aj zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

Salón sa teší Vašej obľube, stal sa súčasťou mesta aj mestkej časti Bratislava Dúbravka , vraciate sa, dávate mi krásnu spätnú väzbu a posielate za mnou Vašich známych.

Dovoľte mi moji milí poďakovať sa Vám za Vašu priazeň a dôveru, teším sa na Vás! 

Janku poznam síce pomerne krátku dobu, ale mala som tú česť spoznať ju osobne za čo nesmierne ďakujem. Je to veľmi milá osôbka, vždy ochotná poradiť, pomôcť, akokoľvek, kedykoľvek pokiaľ to je v jej možnostiach a schopnostiach nepozná hraníc. Čo sa poradenstva o výrobkoch Eurony by Cerny týka o každom produkte vie niečo konkrétne a praktické povedať, vždy má v zálohe aj niekoľko tri kov a tipov ako sa dá ten či onen produkt použiť. Vie presne človeka nasmerovať aby si vždy objednal to čo práve potrebuje a zároveň to mohol aj ihneď využiť. Jej prístup je veľmi ľudský, profesionálny, má príjemné vystupovanie a zmysel pre humor jej tiež nechýba 😉 Ako kozmetičku som ju ešte nevyskúšala, ale som si istá, že aj v tomto smere je rovnaký odborník ako poradkyna Eurony by Cerny 👌
Petra Nevřiva

SALÓN A CERTIFIKÁTY