Eurona by Cerny

Doplnky, odmerky, dávkovače

Doporučujem Vám tieto produkty:

Dávkujeme máličko. Na 4,5 kg prádla dávkujeme 20ml gélu na jedno pranie. Dôležité je vždy prací gél poriadne pretrepať pred každým praním.Pri dávkovaní pracieho prášku Eurona dávkujeme 30ml prášku na jedno pranie. U každého výrobku nájdete aj presné dávkovanie.
Rozmer: 100 x 120 x 50 mm a taktiež aj hubka veľká biela Rozmer 100 x 120 x 50 mm. Je možné objednať si ju každú samostatne. TIP. Dostanete ju aj od firmy ako darček pri objednávke prípravku Univerzálny upratovací prostriedok.
Riedenie prípravkov na upratovanie: Na umývateľné povrchy riedime prípravok Univerzál do rozprašovača v pomere 1:9 to je 50 ml do 450 ml vody. Na okná, zrkadlá, podlahy, kuchyňu a riady pridajte do rozprašovača v pomere 1:4 to je 125 ml do 450 ml vody.

VOŇAVÉ BÝVANIE S EURONOU

Uplatnila si si pre seba VIP ID KOD EURONA 421-5731251298 vo svojej prvej objednávke? Prípravky z nej už máš doma a chceš vedieť aké zaujímavé skúsenosti máme s prípravkami my ostatní, čo ich už doma používame a milujeme? Tak sa pridaj aj ty k nám do mojej FB skupiny, kde čerpáme inšpiráciu, návody a tipy navzájom. Každý člen je súčasťou a sám prispieva svojimi poznatkami, fotkami, videami. Už sa na teba tešíme.
Vstúpit do FB skupiny