Kozmetika

REFERENCIE

Janku, ako kozmetičku môžem len odporúčať. Nielenže si na návšteve u nej v salóne oddýchnem, ale odchádzam ako znovuzrodená. Rada sa opäť vrátim na masáž tváre, starostlivosť o pleť a úpravu obočia. Po návšteve u Janky si hneď zmenu všimli aj kamarátky a pochvala ma neminula. Taktiež ma oslovil Jankin inšpiratívny príbeh, ako si splnila svoj sen a pracuje vo vlastnom salóne. Je to cítiť, že robí to, čo ju baví a napĺňa a v jej práci sa to skutočne odráža.
Katarína Šprincováautorka projektu Skvelí ľudia
K Janke už chodim dobrých X rokov na kozmetiku, aby som mala krásne upravene obočie, krásnu pleť a pokožku na chrbáte, s ktorou som mala problém . Janka mi môj problém na chrbáte pravidelným hĺbkovým čistením odbúrala . Vždy moc jej služby odporúčam tomu, kto chce, aby jeho pleť bola čistá, pestovaná a chce byť aj so sebou spokojný, chce si oddýchnuť, zažiť si príjemnú atmosféru a milú spoločnosť
Silvia Karvanská
Krásna napnutá, čistá pleť bez rozšírených pórov, nečistôt a čiernych bodiek, to je sen každej ženy. U Janky v salóne som našla ukurát také kozmetické služby a osobný prístup, aký som hľadala.Páči sa mi to a odporúčam ju aj Vám. Ona je vo svojej práci odborník a jej práca je vždy kvalitne odvedená.
Martina Mucsková
Ako každá žena som sa o svoju pleť starala tak, ako som vedela a hlavne stihla. Odlíčila, vyčistila pleť, nakrémovala. Sem tam nejaká tá maska. Keďže už mám viac času na seba, tak som sa rozhodla, že aj s ohľadom na vek mala by som svojej pleti dopriať trošku viac starostlivosti, hlavne odbornej. Začala som hľadať kozmetičku. Našla som Janku blízko domu, objednala sa s tým, že veď uvidím a následne sa rozhodnem či pôjdem aj nabudúce alebo budem hľadať ďalej. Už prvé stretnutie s Jankou na mňa veľmi zapôsobilo a som veľmi šťastná, že mi ju život priviedol do cesty. Janka sa o moju pleť stará už približne rok a ja si pri každej návšteve oddýchnem. Odborné vyčistenie, peeling, maska, úprava obočia, farbenie obočia a mihalníc, odstránenie kožných fibróz, proste všetko čo treba a komplet. V decembri som sa rozhodla pre microblading obočia. Pravidelná a odborná starostlivosť je už na mojej pleti vidieť a návšteva u Janky nie je pre mňa len odborná starostlivosť o pleť, oddych ale aj radosť z blízkosti dobrej osôbky. Janulka srdečná vďaka.
Olga Mičuneková Horská

Redukcia pigmentových škvrn

Ďakujem za profesionálne odvedenú procedúru ako je redukcia, čiže odstránenie pigmentových škvŕn na tvári, ktoré mi dlhé obdobie znepríjemňovali život a neustále som si ich musela make-upom “maskovať. “ Tento kozmetický úkon dokáže ponúknuť len skutočný odborník. Ďakujem Janka Cintulová
Daniela Lelkeš

Maska s efektom botoxu

Keď potrebujem zrelaxovať, tak zavítam k Janke do salóniku a vždy nájdeme niečo vhodné pre moju staršiu pleť,napr. maska s efektom botoxu na pleti od značky Casmara, tak tá nemala chybu, taktiež aj plasmalift na redukciu vrások. odporúčam.
Dana Karasová

Čistenie pleti

Precízne vyčistenie pleti, veľmi príjemné prostredie aj pani kozmetička je odborníčka, ktorá má rada svoju prácu a vie poradiť . Používa kvalitné prípravky a tiež na mieru doporučí aj správnu domácu každodennú starostlivosť o pleť. Rozhodne za seba odporúčam návštevu tohto kozmetického salónu..
Rebeka Matochova

Wellness pre telo a dušu

Návšteva Jankinho kozmetického salóna je pre mňa vždy radostnou udalosťou, na ktorú sa veľmi teším. Príjemne priestory v kombinácii s priateľským a ľudským prístupom, ktoré sú Janke vlastné, sprostredkujú nám klientom vždy dobrý pocit. Za hodinu na „Jankinom stole“ sa dá výborne zrelaxovať a zresetovať. Janka vie vždy aj pekne nalíčiť aj profesionálne poradiť a navrhnúť potrebné úkony a veľmi sa mi páči, že sa snaží prinášať vždy niečo nové zo sveta kozmetiky. Kto chce zažiť malý wellness pre telo a dušu – tak mu určite odporúčam návštevu Jankinho salóna.
Radoslava Haršányová

Úprava obočie

Len tak si dopriať relax na kozmetike v piatok po robote, to je priam zázrak, že? Skúste to niekedy aj Vy😉 možno si pekne oddýchnete, vypnete hlavu a možno zistíte, že nie je hriech občas myslieť aj na seba samu. Bola som maximálne spokojná s kosmetickými službami, krásne mi upravila obočie. Prijemná atmosféra a relax.
Ivana Harasníková

Úprava obočie

Janku sleduji na FB a jen lituji, že jsme od sebe tak daleko! Vidím, jak se neustále vzdělává a posouvá vpřed. Navíc má na prvním místě své klientky. Byla jsem moc ráda, když jsem se za ní mohla v Bratislavě zastavit a rovnou jsem využila aspoň toho, že upravila mé dceři obočí. Pro dceru to byla první zkušenost - bála se, že jí trhání bude bolet a že to bude nepříjemné. Zkrátka obavy patnáctileté slečny. 🙂 Byla pak velmi překvapená, když Janka zahlásila - hotovo! Ocenila jsem, že Janka jen zvýraznila tvar obočí, zbytečně nešla do žádného extrému, ale naopak podtrhla přirozenou krásu mé dcery.
Bára Skálová

Úprava obočie

Rada skúšam na kozmetike nové ošetrenia a Janka rada inovuje svoje portfólium služieb, a okrem zhýčkanej pleti, alebo pekného obočia od nej vždy odchádzam aj s výbornou náladou.
Janka Neuschl